II Gminny Turniej w Tenisie Stołowym Krotoszyce 2010

Drukuj
 
Rozmiar czcionki:
Dnia 07.03.2010r. w Krotoszycach odbył się II Gminny Turniej w tenisie stołowym który zarazem był eliminacjami do rozgrywek powiatowych i XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.

Otwarcia II Gminnego Turniej Tenisa Stołowego dokonał Marek Dziubiński – Dyrektor GOKiS witając gorąco uczestników zawodów, życząc zaciętej rywalizacji podkreślając jednocześnie ,że nie wynik jest tak ważny jak sam start w turnieju i przybyłych gości m.in. w osobach: Pana Władysława Olejnika -Radnego Rady Powiatu legnickiego ,Pana Jozefa Cieśla - wiceprzewodniczącego Rady Gminy, Panią Olgę Podebry – dyrektor Zespołu Szkół oraz dokonał prezentacji sędziów z Panem Władysławem Olejnikiem jako sędzia główny turnieju.

W turnieju wzięło udział: 7 zawodniczek i 38 zawodników z sołectw: Babin, Kozice, Czerwony Kościół , Krajów, Krotoszyce , Winnica, Wilczyce i Dunino.

Ceremonię zakończenia II Turnieju Tenisa Stołowego uświetnił swoją obecnością Pan Franciszek Chyła – Wójt Gminy Krotoszyce a zarazem wielokrotny mistrz Polski w kolarstwie szosowym i przełajowym. 

Zawodnicy i zawodniczki którzy zajęli miejsc od 1-3 otrzymali dyplomy i nagrody jakie wręczali Pan Franciszek Chyła – Wójt Gminy, Pan Władysław Olejnik- Radny Rady Powiatu Legnickiego i Pan Marek Dziubiński – Dyrektor GOKiS.

W wyniku rozegranych meczów w poszczególnych kategoriach wyłoniona została reprezentacja gminy na II Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 13 marca 2010r. w Krotoszycach . Reprezentację stanowią zawodnicy , którzy zajęli miejsca 1-6 w swoich kategoriach . Zamykając II Gminny Turniej Tenisa Stołowego- organizatorzy zaapelowali o liczny zawodników i doping kibiców w turnieju powiatowym.

Turniej przebiegał w miłej, sympatycznej ,prawdziwie sportowej atmosferze.

Plik w formacie PDF do pobrania: KOMUNIKAT z II GMINNEGO TURNIEJU w TENISIE STOŁOWYM Krotoszyce 2010 (m.in. wyniki turnieju)
 

Biuletyn Inoformacji Publicznej
SISMS.pl - mobilny system informowania i ostrzegania SMS
System Informaci Przestrzennej
Program Rodzina 500+
Odpady po nowemu w Gminie Krotoszyce
Nieruchomości na sprzedaż
Opieka zdrowotna - rehabilitacja

Partnerstwo Kaczawskie

Partnerstwo Kaczawskie

www.winnica.info

Portal Mieszkańców Wsi Winnica

Złota Róża

Hotel Motel Restauracja Złota Róża

Pałac Krotoszyce

Pałac Krotoszyce

Partnerzy

Nasi Partnerzy
Kajusz

Przydomowa oczyszczalnia

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Pogotowie wodociągowe

Pogotowie wodociągowe

Strefa Przedsiębiorcy

mikroporady.pl
Serwis dla prowadzących własną działalność gospodarczą

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

ANR

Agencja Nieruchomości Rolnych
POREJESTROWE
DOŚWIADCZALNICTWO ODMIANOWE
NA DOLNYM ŚLĄSKU

Jakość wody

Jakość wody

Tauron Dystrybucja

Tauron Dystrybucja -Wyłączenia