Spotkanie z kolędą

Drukuj
 
Rozmiar czcionki:

Spotkanie z kolędąNa zaproszenie Wójta Gminy Krotoszyce Pani Beaty Castańeda Trujillo w dniu 22 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Kościelcu odbyło się „Spotkanie z kolędą” dla osób samotnych, niepełnosprawnych oraz seniorów z terenu gminy Krotoszyce.

W spotkaniu uczestniczyło około 130 osób z różnych miejscowości, w tym zaproszeni goście: m. in. ks. Andrzej Płaza Proboszcz Parafii w Małuszowie, ks. Andrzej Burdziak Proboszcz Parafii w Krotoszycach.

 Spotkanie prowadziła Pani Barbara Oleś Kierownik GOPS w Krotoszycach, która pełniła również rolę współorganizatora tej uroczystości. W organizację włączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Krotoszycach wraz z Panią Kierownik Agatą Wąchała oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Kościelcu i Zespołu Szkół w Krotoszycach.

Uczestnicy spotkania obejrzeli „Jasełka” w wykonaniu grupy świetlicowej uczniów Zespołu Szkół w Krotoszycach oraz wysłuchali programu artystycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Kościelcu. Spotkanie uświetnił występ artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Legnicka”.

Po obejrzeniu programu artystycznego dzielnicowy KMP w Legnicy przestrzegał seniorów przed zagrożeniami wynikającymi z działań oszustów, próbującymi wyłudzić pieniądze w szczególności metodą „na wnuczka”.

Następnie uczestnicy spotkania bawili się i weselili przy muzyce w wykonaniu pana Jarosława Kromki z Kościelca. Nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańców.

Wszystkim uczestnikom spotkania oraz mieszkańcom Gminy Krotoszyce jeszcze raz składamy serdeczne życzenia noworoczne – wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, pomyślności, życzliwości i miłości ze strony najbliższych.

Osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i organizację spotkania oraz upiekły pyszne ciasta składamy serdeczne podziękowania.

Do zobaczenia na „Spotkaniu z Kolędą” w przyszłym roku.

Biuletyn Inoformacji Publicznej
SISMS.pl - mobilny system informowania i ostrzegania SMS
System Informaci Przestrzennej
Program Rodzina 500+
Odpady po nowemu w Gminie Krotoszyce
Nieruchomości na sprzedaż
Opieka zdrowotna - rehabilitacja

Partnerstwo Kaczawskie

Partnerstwo Kaczawskie

www.winnica.info

Portal Mieszkańców Wsi Winnica

Pałac Krotoszyce

Pałac Krotoszyce

Złota Róża

Hotel Motel Restauracja Złota Róża

Partnerzy

Nasi Partnerzy

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

Strefa Przedsiębiorcy

mikroporady.pl
Serwis dla prowadzących własną działalność gospodarczą

ANR

Agencja Nieruchomości Rolnych
POREJESTROWE
DOŚWIADCZALNICTWO ODMIANOWE
NA DOLNYM ŚLĄSKU

Jakość wody

Jakość wody

Tauron Dystrybucja

Tauron Dystrybucja -Wyłączenia