Spotkanie z kolędą

Drukuj
 
Rozmiar czcionki:

Spotkanie z kolędąNa zaproszenie Wójta Gminy Krotoszyce Pani Beaty Castańeda Trujillo w dniu 22 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Kościelcu odbyło się „Spotkanie z kolędą” dla osób samotnych, niepełnosprawnych oraz seniorów z terenu gminy Krotoszyce.

W spotkaniu uczestniczyło około 130 osób z różnych miejscowości, w tym zaproszeni goście: m. in. ks. Andrzej Płaza Proboszcz Parafii w Małuszowie, ks. Andrzej Burdziak Proboszcz Parafii w Krotoszycach.

 Spotkanie prowadziła Pani Barbara Oleś Kierownik GOPS w Krotoszycach, która pełniła również rolę współorganizatora tej uroczystości. W organizację włączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Krotoszycach wraz z Panią Kierownik Agatą Wąchała oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Kościelcu i Zespołu Szkół w Krotoszycach.

Uczestnicy spotkania obejrzeli „Jasełka” w wykonaniu grupy świetlicowej uczniów Zespołu Szkół w Krotoszycach oraz wysłuchali programu artystycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Kościelcu. Spotkanie uświetnił występ artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Legnicka”.

Po obejrzeniu programu artystycznego dzielnicowy KMP w Legnicy przestrzegał seniorów przed zagrożeniami wynikającymi z działań oszustów, próbującymi wyłudzić pieniądze w szczególności metodą „na wnuczka”.

Następnie uczestnicy spotkania bawili się i weselili przy muzyce w wykonaniu pana Jarosława Kromki z Kościelca. Nie zabrakło wspólnych śpiewów i tańców.

Wszystkim uczestnikom spotkania oraz mieszkańcom Gminy Krotoszyce jeszcze raz składamy serdeczne życzenia noworoczne – wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, pomyślności, życzliwości i miłości ze strony najbliższych.

Osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i organizację spotkania oraz upiekły pyszne ciasta składamy serdeczne podziękowania.

Do zobaczenia na „Spotkaniu z Kolędą” w przyszłym roku.

Biuletyn Inoformacji Publicznej
SISMS.pl - mobilny system informowania i ostrzegania SMS
System Informaci Przestrzennej
Program Rodzina 500+
Odpady po nowemu w Gminie Krotoszyce
Nieruchomości na sprzedaż
Opieka zdrowotna - rehabilitacja

Partnerstwo Kaczawskie

Partnerstwo Kaczawskie

www.winnica.info

Portal Mieszkańców Wsi Winnica

Pałac Krotoszyce

Pałac Krotoszyce

Złota Róża

Hotel Motel Restauracja Złota Róża

Partnerzy

Nasi Partnerzy

Przydomowa oczyszczalnia

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Strefa Przedsiębiorcy

mikroporady.pl
Serwis dla prowadzących własną działalność gospodarczą

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

ANR

Agencja Nieruchomości Rolnych
POREJESTROWE
DOŚWIADCZALNICTWO ODMIANOWE
NA DOLNYM ŚLĄSKU

Jakość wody

Jakość wody

Tauron Dystrybucja

Tauron Dystrybucja -Wyłączenia