Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Nasze Krotoszyce „NASZA GMINA – NASZĄ OJCZYZNĄ”

Drukuj
 
Rozmiar czcionki:

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Nasze Krotoszyce    „NASZA GMINA – NASZĄ OJCZYZNĄ”Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Nasze Krotoszyce „NASZA GMINA – NASZĄ OJCZYZNĄ” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę
Stowarzyszenie „Nasze Krotoszyce” realizuje projekt Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kaczawskie. Projekt ma na celu zintegrowanie różnych pokoleń mieszkańców gminy Krotoszyce wokół obchodów jubileuszu odzyskania niepodległości przez Polskę. Stowarzyszenie pozyskało kwotę 3000 zł.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczystości jubileuszowe, które odbędą się 11 listopada w Kościelcu i w Krotoszycach, o szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Nasze Krotoszyce    „NASZA GMINA – NASZĄ OJCZYZNĄ”

Biuletyn Inoformacji Publicznej
SISMS.pl - mobilny system informowania i ostrzegania SMS
System Informaci Przestrzennej
Program Rodzina 500+
Odpady po nowemu w Gminie Krotoszyce
Nieruchomości na sprzedaż
Opieka zdrowotna - rehabilitacja

Partnerstwo Kaczawskie

Partnerstwo Kaczawskie

www.winnica.info

Portal Mieszkańców Wsi Winnica

Złota Róża

Hotel Motel Restauracja Złota Róża

Pałac Krotoszyce

Pałac Krotoszyce

Partnerzy

Nasi Partnerzy
Kajusz

Przydomowa oczyszczalnia

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Pogotowie wodociągowe

Pogotowie wodociągowe

Strefa Przedsiębiorcy

mikroporady.pl
Serwis dla prowadzących własną działalność gospodarczą

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

ANR

Agencja Nieruchomości Rolnych
POREJESTROWE
DOŚWIADCZALNICTWO ODMIANOWE
NA DOLNYM ŚLĄSKU

Jakość wody

Jakość wody

Tauron Dystrybucja

Tauron Dystrybucja -Wyłączenia