Masz pomysł na projekt na rzecz swojej miejscowości, społeczności? A może chcesz pomóc mieszkającym u nas uchodźcom z Ukrainy? Nie masz doświadczenia w pisaniu wniosków o dofinansowanie? Właśnie ruszył nabór do Programu Działaj Lokalnie, który dedykowany jest lokalnym inicjatywom, zwłaszcza tym początkującym!

Previous Next Play Pause
1 2

Stowarzyszenie Kaczawskie w 2022 roku już po raz piętnasty przyzna granty w wysokości do 6 tys. zł dla inicjatyw mieszkańców regionu. Pula środków na cały konkurs to 55.000 zł. W tym roku wspieramy projekty realizowane na rzecz dobra wspólnego, ale także na rzecz pomocy i integracji osób przybywających z Ukrainy w specjalnej ścieżce tematycznej “Działaj Lokalnie i solidarnie z Ukrainą”.

Po raz czwarty będzie można również złożyć wniosek w ramach ścieżki “Poznajemy i promujemy Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów”. Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy nie jest konieczne - wniosek o dofinansowanie jest prosty i czytelny, wypełnisz go z pomocą generatora on-line.

Dla wnioskodawców przygotowano bezpłatne szkolenia, będzie można również wziąć udział w konsultacjach indywidualnych. Konkurs przeznaczony jest dla początkujących organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gmin Partnerstwa Kaczawskiego. Szczegóły naboru znajdują się na stronie: https://www.kaczawskie.pl/dzialajlokalnie2022/ Na Wasze wnioski czekamy do 16 maja.

Działaj Lokalnie to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie"

Mściwojów 54 59-407 Mściwojów

tel. 768728718, 609 538 810 www.lgd.partnerstwokaczawskie.pl