Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nadchodzące warsztaty strategiczne „Procesy i model integracji interesariuszy lokalnej gospodarki turystycznej po pandemii Covid-19”

dedykowane branży hotelarskiej, które odbędą się 18.07.2023 w godzinach 10.00-15.00 w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki z programu "Nauka dla społeczeństwa".

Warsztaty są jednym z elementów prowadzonych na szeroką skalę badań, których celem jest zdiagnozowanie i opracowanie koncepcji organizacyjnych, prawnych i finansowych koniecznych dla integracji interesariuszy turystycznych jako efektu partnerstwa publiczno-prywatnego i kooperacji na szczeblu regionalnym i lokalnym w myśl koncepcji „good-governance”. Podczas warsztatów zostanie przeprowadzona analiza SWOT, która określi 4 typy zadań: zadania do redukcji, zadania do eliminacji, zadania do wprowadzenia, zadania do wzmocnienia.

Warsztat jest organizowany przez Fundację Edukacji, Rozwoju i Innowacji oraz Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii.

W załączeniu plakat.

Zapraszamy do zapisów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 76-872-87-18


Plakat wydarzenia