W związku z aktualną sytuacją, Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy.

Zainteresowanych pracodawców zapraszamy do przesłania swojej propozycji zatrudnienia poprzez wypełnienie i dostarczenie do tutejszego urzędu:

  1. Zgłoszenia krajowej oferty pracy (online na stronie https://www.praca.gov.pl lub wypełnij zgłoszenie i prześlij je na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Pamiętaj, aby w uwagach oferty dodać komentarz, że oferta skierowana jest do obywateli Ukrainy. Oferta zostanie przetłumaczona na język ukraiński i przesłana do Centralnej Bazy Ofert Pracy. lub
  2. Formularza z propozycją miejsca zatrudnienia dla obywateli Ukrainy (zgłoszenie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; druk poniżej)

Jednocześnie informujemy, że obecnie trwają prace legislacyjne w zakresie zmiany przepisów dotyczących zatrudniania obywateli Ukrainy. O przyjętych rozwiązaniach będziemy informować na naszej stronie internetowej.

 

PUNKT KONTAKTOWY W SPRAWIE PRACY/

інформація про робот Pokój / кімната nr 1

Powiatowy Urząd Pracy ul. Andersa 2 w Legnicy tel.76/722-52-10

w godz. od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku